За нас - Yuechuang Dongguan Автоматика Co, Ltd
Повеќе интелигентни и ефикасен начин за производство на автомобили конектор.

за нас

индукција

Dongguan Ши Yue Чуанг автоматизација Опрема копродукции, Ltd (YC) е основана во 2007 година, е на високо-технолошкиот претпријатие од областа на машина конектор собранието и нестандардни собранието автоматизација машини и опрема R & D, проектирање, производство, продажба, инсталација , прилагодување, технички услуги во една, се наоѓа на патот Јанг Јанг наука парк, порта Пет Мин Чанг патот, Humen градска порта, Dongguan Сити, Кина

Yue Чуанг е автомобилски конектор добавувачи автоматски собранието машина, имаме богато experienceis за 10years во R & D и производството на индустријата, во интелигентни, ефикасен и стабилен концепт на производот, строго го контролираат квалитетот на производството, за да обезбеди персоналните автомобил конектор собранието машина автоматизација прилагодени решенија да се задоволат реалните потреби на производство на автомобили конектор, да им помогне на производителите да се направи приклучок автоматизација производна линија надградба, тешка физичка работа, на поедноставен процесот на производство, стабилен квалитет на производот, да се подобри ефикасноста на производството, да се подобри ефикасноста на автомобилски конектор manufacturers'production и конкурентноста на претпријатијата.

1500 квадратни метри на производствен капацитет, располага со тим од искусни инженери и развој на технологијата, да се обезбеди сеопфатна техничка поддршка и услуги на клиентите, да им помогне на клиентите на тешка физичка работа, се поедноставува процесот на производство, подобрување на ефикасноста, стабилен квалитет на производот, да се подобри ефикасноста на производството и отстрани тешки цена на трудот, подобрување на конектор автоматски ефикасноста на производството.

Имаме долгорочен однос со автомобилски производство на претпријатијата да се постигне долгорочна односи на соработка, е стабилна снабдувач на врвот на светот 500 компании, развој на производство на автоматизација опрема има голем број на независни правата на интелектуална сопственост, нашите производи се за продажба во Кина, најголем дел од компаниите се транснационални корпорации, исто така, извозот во САД, Јапонија, Малезија, Индија и на Блискиот Исток, Европа и други земји.

За клиенти да им обезбеди приклучок автоматска машина собранието напредни сеопфатно решение, добредојде во посета на фабриката и да преговараат за бизнис, ние сме подготвени за производство на претпријатијата на автомобилски конектори решавање на тешките проблеми, бесплатни консултации и барања за производство на конектор автоматизација осовременување и надградба на програмата

tooopen_sy_153887231532
w65s

WhatsApp Online Chat !