Контакт - Yuechuang Dongguan Автоматика Co, Ltd
Повеќе интелигентни и ефикасен начин за производство на автомобили конектор.

Контактирајте не

20180810105835

адреса

Кн.1-2, 3 кат, Јанг Јанг наука парк,

Minchang патот, 3 Лејн, Nanche 5

Единици, Humen Таун, Dongguan,

Провинцијата Гуангдонг.

Е-пошта

dzh@dgyuechuang.com

Mandy@dgyuechuang.com

телефон

Тел: 0086-0769-85701035

Факс: 0086-0769-85701035

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !