Na Kontaktoni - Dongguan Yuechuang Automation Co., Ltd
Më shumë inteligjent dhe efikas lidhës makinë Mënyra e prodhimit.

Na kontaktoni

20180810105835

Adresë

No.1-2, 3 kat, Yang Yang Science Park,

Minchang Road, 3 Lane, Nanche 5

Rrethet, Humen Town, Dongguan,

Provinca Guangdong.

E-mail

dzh@dgyuechuang.com

Mandy@dgyuechuang.com

telefon

Tel: 0086-0769-85701035

Fax: 0086-0769-85701035

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !